Portatif.com.tr

Portatif ürün grupları ana temasını oluşturan ürünleri uygun fiyatlar ve kampanyalar aracılığıyla internet üzerinden müşterilere ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Teknoloji, yenilikçilik ve müşteri memnuniyeti temelleri üzerinde büyüyen Prado ekonomik depolama ve ev düzenleme ürünleri konusunda yurt içi ve yurt dışında kurumsal firmalara ve son kullanıcılara ürün ve hizmet sunmaktadır.

Prado, 2011 yılında “portatif.com.tr” e-ticaret sitesi ile bez dolap sektörüne yeni bir pazarın kapılarını açarak en büyük yenilikçi adımını atmıştır. E-ticaret hacminin giderek büyümesi ile birlikte müşterilerin geri bildirimlerini dikkate alarak ürün çeşitliliğini sürekli artırırken, ürün ve hizmet kalitesini de iyileştiren Prado’nun başarısındaki en büyük rol müşteri odaklı yaklaşımları olmuştur. Portatif.com.tr ile ürün gamını daha da genişletmiştir.

Genç ve enerjik yapısı ile sürdürülebilir bir büyüme hedefleyen Prado, ev düzenleme ürünleri sektörüne değer katmaktadır. Yenilikçi tasarımları, verimli üretim süreçleri ve teknolojiyi kullanabilme kabiliyeti ile bugün Türkiye’nin en büyük e-ticaret markaları ve offline mağazaları ile işbirliği yapmaktadır. Firmamız Türkiye’nin bu sektördeki ithal ürünlere olan bağımlılığını azaltıp, ihracat hacmini sürekli arttırarak ülkesine katma değer sağlamayı kendine ilke edinmiştir.

Ticari Ünvan: Prado E-Ticaret Mobilya Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Vergi Dairesi: Gevher Nesibe
Vergi Numarası: 73 40 73 93 33
Ticaret Sicil No: 41157

​Adres: Doğu Sanayi Bölgesi Kayabaşı Mah. Keresteciler Sitesi 6387.Sk. No:4/A Kocasinan / Kayseri
Telefon: +90 352 232 32 99 (Hafta içi 08:00-18:00 arası)
Faks: +90 352 225 09 95
GSM: +90 532 508 58 40